Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 6262.com.ua
Цілодобово
Зараз відкрито
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Качество
3 перегляди в серпні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Фотоальбоми (1)

Новини та статті

Ментальна арифметика спрямована на розвиток інтелектуальних здібностей. Основна її мета – розвиток мозку для малюка. Ця методика дозволяє розвивати одночасну...
25 листопада 2021 р.
Дрібна моторика – це здатність дітей і дорослих виконувати точні і дрібні рухи не тільки кистями, але і пальцями рук...
4 жовтня 2021 р.
В першу чергу, відвідуючи заняття в нашому розвиваючому центрі «Успішний Старт» в Слов'янську з раннього віку, дитина адаптовується до соціуму....
16 вересня 2021 р.
Навчальний центр «Успішний старт» вже відкрив свої двері з початком навчального року. Ми займаємося підготовкою дітей до школи, розвитком уваги...
2 вересня 2021 р.
Дорогі учні 1 вересня о 10:00 відбудеться день відкритих дверей для всіх дітей нашого міста. Навчальний центр» Успішний Старт "...
27 серпня 2021 р.
Про нас
Ласкаво просимо в навчальний центр «Успішний старт» в Слов'янську! Наш дитячий розвиваючий центр в Слов'янську допомагає в розвитку дитини на всіх вікових етапах від 1.5 рочки. Навчальний центр «Успішний старт» (Слов'янськ) запрошує на навчання: - послуги няні в Слов'янську; - логопед в Слов'янську; - розвиваючі заняття (Слов'янськ); - підготовка до школи в Слов'янську; - ізостудія в Слов'янську; - пісочна анімація в Слов'янську; - репетитор початкових класів в Слов'янську; - уроки англійської мови; - підготовка до ЗНО, ДПА в Слов'янську; Вашій увазі пропонуються послуги няні в Слов'янську! Не знаєте з ким залишити дитину? Наш навчальний центр...

Ласкаво просимо в навчальний центр «Успішний старт» в Слов'янську!

Наш дитячий розвиваючий центр в Слов'янську допомагає в розвитку дитини на всіх вікових етапах від 1.5 рочки.

Навчальний центр «Успішний старт» (Слов'янськ) запрошує на навчання:

- послуги няні в Слов'янську;

- логопед в Слов'янську;

- розвиваючі заняття (Слов'янськ);

- підготовка до школи в Слов'янську;

- ізостудія в Слов'янську;

- пісочна анімація в Слов'янську;

- репетитор початкових класів в Слов'янську;

- уроки англійської мови;

- підготовка до ЗНО, ДПА в Слов'янську;

Вашій увазі пропонуються послуги няні в Слов'янську!

Не знаєте з ким залишити дитину? Наш навчальний центр на Артема (Слов'янськ) подбає про Вашу дитину і зробить його дозвілля цікавим і захоплюючим. В обов'язки няні входить привести дитину з садка, зі школи до нас в центр для навчання, можливо також відвести додому.

Хочете знати навіщо ніж ми можемо бути корисні для Вашої дитини?

В першу чергу, відвідуючи заняття в нашому розвиваючому центрі в Слов'янську з раннього віку, дитина адаптовується до соціуму. Чим раніше малюк починає займатися, тим швидше він починає розвиватися.

Заняття в групах з дітьми, заняття поза домом з професійним викладачем забезпечують дитині найбільш сприятливі умови для навчання, пізнання нового матеріалу, відкриття, повторення і закріплення пройденого.

Заняття в дитячому навчальному центрі також допомагають дитині визначитися, до яких наук / дисциплін / сферам у нього є тяга, які таланти має дитина, що дає можливість батькам всебічно стимулювати розвиток цих талантів.

Науково доведено, що розвивати інтелект необхідно з самого раннього віку. У молодшому дошкільному віці важливо розвивати практичний і емоційний інтелект дитини, його творче і логічне мислення усвідомлено, з розумінням, над чим треба попрацювати. І можемо з упевненістю Вам сказати, що ми знаємо, як це зробити!

Розвиток дитячого інтелекту в Слов'янську в «Успішний старт допоможе ще в дошкільному віці сформувати особистість дитини, розвинути в ньому таланти і цілі на майбутнє.

Уже в молодших класах хлопчикам і дівчаткам вкрай необхідно розвивати критичне і логічне мислення, адже в віці 6-10 років формується склад розуму людини - аналітичний, наочно-образний або змішаний.

З 10-12 років у заняттях з розвитку інтелекту можна робити упор на суперництво або на розважально-ігрову форму проведення часу з користю для розуму і для настрою.

А для старших учнів шкіл 9-11 класів у нас в центрі проводять підготовчі курси до ЗНО та ДПА. На таких заняттях ми разом з Вашою дитиною опрацюємо тести і пройдемо необхідні теми, для того, щоб Ваша дитина здав тестування на відмінно!

В центрі «Успішний старт» для вашої дитини сприятливе середовище для природного, всебічного і гармонійного розвитку дитини. Всі наші педагоги високопрофесійні в викладанні і вихованні дітей. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожної дитини. Тут створені відповідні умови для соціалізації, розвитку лідерських якостей, самостійності і впевненості в собі кожної дитини.

Більш того в нашому центрі також є заняття і для дорослих! Адже вчиться ніколи не пізно! У нас Вас чекають уроки розмовної англійської!

Наш багаторічний стаж показує, що те, що ми робимо працює!

Саме тому запрошуємо Ваших діток на навчання в наш центр «Успішний старт» і приходьте разом з ними, щоб підтягнути свою Англійську!

Ми чекаємо вас за адресою:

м Слов'янськ, м-р Артема, вул. Бульварна 2, 1 под'їзд (вхід з під'їзду)

+38 (095) 24-22-743

Ми в мережі

Відгуки